Fjolla Morina feston sot ditëlindjen e saj të 42-të dhe urimet për të saj kanë vërshuar në rrjetet sociale.

Pas ngjarjeve që bënë bujë, këngëtarja është larguar nga “Instagram-i”, mirëpo kjo nuk i ka penguar njerëzit e saj të dashur që të ia urojnë ditëlindjen.

Nëpërmjet një postimi, bashkëshorti i saj, Fisnik Sylja ka uruar Fjollën me një foto të tyre, krahas së cilës ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen jeta ime”.

Pas Fisnikut ka qenë vajza e madhe e Fjolla Morinës e cila ka uruar të ëmën në Instagram.

“Mami, nuk mund të tregoj se sa e bekuar ndihem duke të pasur ty në jetën time. Ti ke qenë atje për mua në çdo ulje dhe ngritje rimen. Më ke frymëzuar dhe motivuar që të jem përfaqësimi më i mirë i familjes sonë. Gëzuar ditëlindjen shembulli im! ???? Tdon Maca jote mami”, ka shkruar Lediana.

 640 0 60781f4e29ddb
640 0 60781f4e29ddb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb