TIRANË

Pak minuta pas mbledhjes së Komisionit të Rithemelimit të PD, anëtarët e tij, një pjesë e të cilëve deputetë kanë qëndruar disa minuta në hollin e selisë së PD ku kanë përshëndetur mbështetësit. Ata janë pritur me ovacione nga mbështetës të tjerë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb