Pasi përmbylli fushatën elektoral për zgjedhjet e 25 prillit, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi vjen me një mesazh falënderues.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Kryemadhi shprehu mirënjohje për pjesëmarrjen e madhe në ceremoni.

NESAZHI I KRYEMADHIT
Faleminderit Shqipëri! Mirënjohje pafund Tirana! Ju prisja, por erdhët kaq shumë. Jam pa fjalë dhe me mirënjohje në zemër. Të dielën do të jemi të gjithë bashkë, në shtëpinë e shqiptarëve që mban numrin e bekuar 6.

Voto 6 🗳
Voto LSI 🌹

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: