TIRANE

Pak kohë më parë ndarja e Stresit dhe parntneres së tij Keisi bëri bujë të madhe në mediat rozë. Pas ndarjes Keisi u rikthye në Kanada ku dhe ka nisur një jetë të re.

E pyetur nga fansat në Instagram nëse do të kthehej në Shqipëri Keisi tha që as nuk e çon ndërmend një gjë të tilllë, duke I mbyllur kështu zërat për një ribashkim.

Madje në një deklaratave të fundit Keisi ka lënë të nënkuptohej se i kishte dhënë fund marrëdhënies me Stresin për shkak të tradhtisë.

Stresi nuk reagoi ndaj këtyre thashethemeve, megjithatë sot ai befasoi me një deklaratë të tij në rrjetet sociale. “Marshalla vetëm një fëmijë do të doja në jetën time me vullnetin e Zotit”- shkruan Stresi në Instagram.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb