Ndarja e Norës dhe Robertit pas 13 vitesh lidhje i tronditi të gjithë. Ishte Roberti ai që dha lajmin se dyshja nuk janë më bashkë, por gëzon respekt dhe dashuri për ish-partneren e tij.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Nora nga ana tjetër nuk ka reaguar ende për ndarjen, thjesht vazhdon postimet normalisht në Instagram, së bashku me të bijën Renee. Sot, Prive e ka sjellë sërish në vëmendje Robertin, i cili me sa duket është në një lidhje të re.

Ai është fotografuar në një resort në Turqi në shoqërinë e një vajze tjetër, që besohet se është e dashura e tij. Nuk dihet ende identiteti i saj, por me siguri kjo gjë do të zbulohet shumë shpejt.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb