Luiz Ejlli i është rikthyer jetës së tij artistike, pas një ndërprerje të gjatë.


Kështu, pasi i dha fund lidhjes së dashurisë me vajzën e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, Ejlli duket se ka lënë gjithçka pas krahëve, për t’u marrë seriozisht me karrierën e tij artistike.Ai ka publikuar një këngë në bashkëpunim me këngëtaren Rezarta Smajan, ndërsa ata do të marrin pjesë në festivalin e RTISH-së. Kujtojmë se Luizi dhe Megi nuk kanë komentuar asnjëherë lajmin e ndarjes së tyre, ndërsa prej një kohe të gjatë ishin në një lidhje.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: