Ata u panë për herë të parë së bashku në shkurt, por tani Alessandra Ambrosio dhe Richard Lee dalin publikisht nëpër rrugët e Los Angeles. Pas fundit të historisë së saj të dashurisë me sipërmarrësin dhe stilistin italian Nicolo Oddi, ish engjëlli i Victoria’s Secret, që sapo ka mbushur 40 vjeç, është në një lidhje me modelin brazilian Richard Lee.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Alessandra pas ndarjes me babain e fëmijëve të saj Jamie Mazur në 2018, pati një lidhje me stilistin italian.

Pranverën e shkuar top modelja dhe Oddi publikonin foto pasionante teksa shkëmbenin me një-tjetrin puthje dhe përkëdhelje në pishinë. Por duket që në fund të vitit që kalon histori mes tyre u mbyll, përpara se të qarkullonin zëra për një flirt me Lee.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb