Pas njoftimit të datës së protestës një ditë më parë, kreu i PD Sali Berisha ka mbledhur këtë mbrëmje në selinë blu drejtuesit politik dhe drejtuesit e qarqeve.

Gazetari Osman Stafa bën me dije për BalkanWeb se në fokus ishte pikërisht organizimi i protestës së 11 shkurtit, që do të mbahet para kryeministrisë.

Një ditë më parë, pas mbledhjes së Kryesisë, Sali Berisha bëri me dije se në 11 shkurt, në orën 12:00, do të zhvillohet protestë kombëtare përpara kryeministrisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: