TIRANË

Pas një shkëputje më shumë se dy mujore rikthehen seancat e vettingut. Gazetarja Klodiana Lala raportoi për “BalkanWeb” se Komisioni i Pavarur i Kualifikimit do të ketë seancën e parë më 3 qershor. Në KPK do të dalë Shpresa Becaj, gjyqtare në apelin e Tiranës, e cila ka ishte kryetare e gjykatës së Lartë.

Whatsapp Image 2020 05 28 At 18.35.56
Whatsapp Image 2020 05 28 At 18.35.56

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb