TIRANE
Pas gjendjes së vështirë shëndetësore një javë më parë, Bora Zemani është rikthyer sërish në “Përputhen”. Moderatorja ka publikuar një video ku ka njoftuar se është rikthyer në studio dhe se e kishte marrë shumë malli.

Vetë Bora tregoi se ishte sëmurë me temperaturë të lartë dhe përgjatë kohës kur mungoi u zëvendësua nga Elona Duro.

Kjo nuk është hera e parë që Bora mungon në emision për shkak të problemeve shëndetësore, e mosprezenca e saj është vënë re menjëherë.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: