Victoria Beckham është fotografuar në Nju Jork të enjten teksa po dilte nga hoteli i saj me një fustan të gjatë mëndafshi në një ngjyrë jeshile të thellë. Fustani ishte pa mëngë dhe i mbërthyer në anën e belit me një rrip të gjatë prej pëlhure që pothuajse arrinte deri në dysheme. Ajo kishte një çantë lëkure me të njëjtën ngjyrë të vendosur mbi njërin sup dhe kishte veshur një palë taka dy-ngjyrëshe nudo dhe të zeza.

Posh Spice më pas postoi një foto të look-ut në Instagram, duke thënë se është look-u i saj i preferuar nga parakoleksioni i saj i ri nga koleksioni i saj i ardhshëm i cili do të publikohet shumë shpejt.

Por për shkak se Beckham nuk i pëlqen të njëjtat ngjyra, po atë natë ajo u pa sërish në Upper West Side me të njëjtën veshje, vetëm ngjyrat ndryshonin. Victoria kishte veshur të njëjtin fustan në të bardhë, me një palë taka tashmë të kuqe dhe një çantë ngjyrë të kuqe të vendosur mbi supe dhe mbante të njëjtat syze dielli.

  • foto galeri
  • foto galeri

Në një paraqitje në Today këtë javë, ish-Spice Girl tregoi se sa shumë do të thoshte për të shfaqja e disa prej koleksionit të saj në Javën e Modës në Paris këtë vit.

“Profesionalisht, kam pasur një moment vërtet të madh, për markën time,” tha ajo. “Pas COVID, kthimi në koleksionet e mia me shfaqjen time të parë të madhe në Paris ishte si një triumf”shtoi ajo. “Në mes të pandemisë thashë: “Nëse do të kem fatin të bëj një shfaqje tjetër, do ta shijoj vërtet, shumë.” Dhe tani ajo po bën shfaqjen e saj në rrugët e Nju Jorkut.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb