Superkupa është mbyllur me një shije të hidhur. Tifozët e Teutës dhe Vllaznisë janë përleshur jashtë stadiumit “Elbasan Arena”.

BalkanWeb mëson se kanë qenë fillimisht tifozët e Vllaznisë që kanë sulmuar një prej durrsakëve dhe këta të fundit u kundërpërgjigjën.

Do të duhej ndërhyrja e Policisë për të qetësuar situatën dhe për të larguar tifozët.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb