Ish i dërguari special i SHBA për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell po shijon pushimet në jug të Shqipërisë.

Nëpërmjet Instagram, ai ka publikuar çaste kur ai noton dhe darkon buzë detit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by richardgrenell (@richardgrenell)


Vetëm dy ditë më parë Grenell u takua me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama teksa në korrik ishte me pushime në Beograd.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by richardgrenell (@richardgrenell)


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb