TIRANA

Kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi pas shkollës ”Vasil Shanto” ku ishte me ambasadoren e SHBA, Yuri Kim ka shkuar për inspektim te ”Shkolla e Kuqe”.

Ajo është kthyer tashmë në vend numërim votash me numrin 38, ku ka filluar dhe numërimi.

Më pas Celibashi është kthyer në zyrën e tij në Komisionin Qëndror të Zgjedhjeve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb