Në studion e emisionit ‘Me Zemër të Hapur’ është trajtuar drama e familjes së Maries, të moshuarës nga Fieri, e cila është në një konflikt të përhershëm me nusen e djalit të saj.

Pas shumë episodesh dhe debatesh fizik dhe verbal, ne studio u transmetuan video dhe pamje të rënda për publikun.

Ky konflikt vazhdon të jetë prezent dhe jeton me këtë familje çdo ditë, madje e moshuara ka demostruar dhe është revoltuar duke arritur të presë edhe flokët dhe të shprehet se do të marrë rolin e burrit. Ndiqni videon.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: