Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi pasi vizitoi Shkodrën ditën e sotme ku mbajti një takim me strukturat e LSI ka vendosur të kalojë mbrëmjen me një kafe në Fushë- Krujë.

Kryemadhi ka postuar foton ku e shoqëruar nga Nora Malaj dhe Endrit Braimllari ka takuar anëtarë të LSI në Fushë- Krujë duke konsumuar dhe një kafe në një lokal të qytetit.

 

STATUSI I MONIKA KRYEMADHIT

Pas Shkodrës, ndalova për një kafe me miqtë e LSI në Fushë-Krujë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb