KOSOVE

Mozzik ka tërhequr vëmendje të madhe pas vizitës së tij në Medinë dhe Mekë. Nga vendet e shenjta ai ka ndarë disa fotografi në rrjetet sociale, të cilat kanë shkaktuar reagim të serbëve.

Mozzik ka bërë disa deklarata në profilin e tij ku shprehet se po merr mijëra mesazhe nga ndjekës serb të cilët po i bllokojnë fotot në Instagram dhe kjo pas fotos së tij në vendin e shenjtë islam.

Kujtojmë që Mozzik ka ‘surprizuar’ ish-partneren e tij Loredanën dhe vajzën e tyre të vogël, Hanën nga Meka. Ishte Loredana Zefi ajo që postoi një story ku dukej një letër ku ishte shkruar emri i saj dhe i Hanës.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: