TIRANE

Dy reperët e famshëm shqiptar Noizy dhe Stresi të cilët dikur nuk i kursenin as “diss”-et për njëri-tjetrin, duket se kohët e fundit kanë bërë paqe.

Madje ditën e sotme, ata janë takuar bashkë dhe kanë bërë foto në të njëjtën tavolinë.

Ka qenë Kozak, i cili ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij zyrtare në Instagram, ku shihet nën shoqërinë e dy reperëve që dikur ishin rivalë.

“Noizy, Stresi, këta janë legjendat, të tjerë s’ka”, ka shkruar Koazk në mbishkrimin e fotografisë së përbashkët me reperët.

Të shumta kanë qenë komentet nga ana e ndjekësve të tij të shumtë, të cilët e kanë komplimentuar për faktin që arriti t’i bëjë bashkë pas kohësh në një tavolinë reperët në fjalë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb