Pak ditë më parë, Adelina Tahiri postoi foto në rrjetet sociale e veshur me bikini ku ekspozoi me krenari strijat dhe rrudhat në trupin e saj.
Këngëtarja e njohur, nënë e një fëmije, u komplimentua shumë për guximin e saj, që tregoi “defektet” në trup ndërkohë që personazhe të tjerë të famshëm në Shqipëri i mbulojnë me photoshop.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Dhe tani, Adelina Tahiri ka ndezur rrjetin me fotot “e nxehta”. Ndërsa po shijon pushimet me familjen e saj në Vlorë, ajo ndau me ndjekësit momente me ndjekësit teksa reklaksohet në bregdet.

Këngëtarja pozoi e veshur me bikini, duke vënë në pah linjat elegante trupore.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb