Katie Price po shijon disa ditë pushimi në Tajlandë, disa ditë pasi i shpëtoi një dënimi me burg.

Ish-modelja e njohur ndodhet në Azinë Juglindore së bashku me të fejuarin e saj, Carl Woods. Price i shfrytëzoi në maksimum rrezet e diellit, teksa u shfaq me një palë bikini në ngjyrë të ndezur. Mamaja e pesë fëmijëve dukej shumë në formë, teksa tregoi linjat e saj të tonifikuara nga palestra.

Ju kujtojmë që së fundmi, ish-modelja iu nënshtrua operacionit të rradhës në gjoks.

Ky udhëtim i Katie në Tajlandë vjen katër muaj pas vizitës së saj të fundit, ku së bashku me bashkëshortin shijuan një festë të mrekullueshme./Panorama Plus

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: