Kryetari i PD e ka mbyllur sot ditën e punës duke takuar dhe përshëndetur forcat e rendit që ndodhen në një nga rrethrrotullimet e Tiranës. Basha ka qëndruar për disa minuta duke biseduar me forcat e rendit dhe mesa kuptohet i ka falenderuar dhe dhënë kurajo për punën e tyre, vecanërisht në këto ditë të lodhshme dhe të ngarkuara për të gjithë forcat e rendit në Shqipëri. Po sot ne mbremje gjate nje intervistë televizive kryetari i opozites kerkoi shperblim per forcat e rendit, pasi sipas tij javet e fundit ata kane qene ne krye te detyres dhe me orare te zgjatura. Duke kryer me seriozitet dhe rigorozitet detyren ata sipas Bashes duhet te marrin shperblim per detyren e veshtire ne keto kohe qe Shqiperia perballet me corona virusin.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: