TIRANE

Sot bëhen dy vite nga ndarja nga jeta e aktorit të madh Xhevdet Ferri që u largua herët nga kjo botë, kur ishte vetëm 59 vjeç. E bija si edhe 2 vitet e mmungesës së tij, e ka përkujtuar me një foto të tij dhe disa fjalë që të prekim zemrën.

“Hey babo, kjo data 16 janar që shenjoi ikjen tënde para 2 vitesh vjen ca më e ngarkuar se ditët e tjera të vitit. Pasi koha ka qëruar emocionet e ndjesitë e tjera që provokoi ikja jote (e pranoj, shumë e parakohshme!) malli mban vendin e parë. Uff huge! Love you, ne te gjitha planet #missyoupapi”, ka shkruar Bora.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb