Ajo është një ndër modelet më të dashura dhe preferuara nga publiku.

E kemi fjalën për modelen, Arbenita Ismajli, njëherazi edhe partnerja e reperit Fero. Dyshja pak kohë më parë janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin e veçantë Nina.

Këto kohë, Arbenita ka qenë tepër aktive në rrjet, jo për të publikuar foto ku ekspozon linjat perfekte, por çaste e momente që ndan me të bijën e porsalindur.

Bukuroshja brune, ka publikuar së fundmi, fotografi ku ka shfaqur për herë të parë portretin e vajzës.

Në postimin në fjalë, ajo mori një sërë komentesh, ku komplimentohej për dukjen engjëllorë të fëmijës. Por në rrjet ka nisur një dilemë, kujt i ngjan më shumë fëmija, Arbenitës apo reperit?!

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: