TIRANE

Që pas daljes nga burgu, lidhja e Stresit dhe Kejsit është përfolur shpesh, kjo pasi dyshohet se çifti mund t’i ketë dhënë fund.

Reperi hodhi poshtë këto fjalë gjatë një interviste ku tha se dasma do bëhej, nga ana tjetër Kejsi ndryshon situatën me vendimin e papritur për t’u larguar nga Shqipëria.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo ka publikuar një video në mbrëmje ku shfaqet në makinë duke ikur në aeroport, ndërsa Stresi duket se ka qenë me shoqërinë e tij në qytetin e Vlorës.

Stresi duket se po shijon ‘pushimet’ e tij mbas lirimit, ndërsa Kejsi po ritkthehet në Kanada. Çifti kohët e fundit nuk ka publikuar më foto së bashku dhe ka qenë kjo arsyeja që mediat kanë aluaduar për një ndarje të tyre.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: