Recetë në News24
Përbërësit

1 pako makarona spageti
200 gr fileto pule
150 gr krem kërpudhash
200 gr pana
2-3 lgj vaj ulliri
Kripë, piper
Djathë parmixhano për servirje

(Vila24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: