Nga: ENEIDA CAKERRI

500 gr patate
1 qepë e thatë
2 speca me ngjyra
100 gr misra të zierë
400 gr mish viçi ose gici
Pak miell
1 koncentrat perimesh
Kripë/piper i zi
Majdanoz

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb