Djali i ish- kryeministri Sali Berisha, Shkëlzen Berisha ka gjetur një zgjidhje pasi Policia i mori patentën rreth 1 jave më parë për tejkalim shpejtësie.

Berisha ka postuar foton me partneren Armina Mevlani, dhe kjo e fundit që vozit makinën teksa Shkëlzeni nuk mund të jetë shofer pasi nuk ka patentë.

Shkëlzeni shkruan ‘patenta e re’ me humor për Armina Mevlanin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb