Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar rreth orës 23:00 në aksin nacional Korçë-Maliq, pranë fshatit Çiflig.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se një mjet policie ka përplasur një këmbësor, e për pasojë ky i fundit ka ndërruar jetën.

Paraprakisht dyshohet se këmbësori ka qenë në gjendje të dehur. Furgoni i Policisë vinte nga Pogradeci në drejtim të Korçës. Viktima i ka dalë përpara dhe mjeti e ka tërhequr zvarrë disa metra.

Whatsapp Image 2021 04 22 At 23.30.40

 

Whatsapp Image 2021 04 22 At 23.30.17

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb