SARANDE

Një punonjës i skafit të Policisë Kufitare Sarandë, që patrullonte detin Jon, ka ndërruar jetë mëngjesin e sotshëm në rrethana të panjohura. Viktima është Lani Goga, 63 vjeç.

Ai kishte dalë në det për kontrollin e kufirit. Nuk dihet ende shkaku zyrtar i vdekjes së 63-vjeçarit, por sipas shokëve të tij, rreth orës 4:00 ai nuk ishte ndier mirë.

Kanë kthyer anijen për në Sarande për ta çuar në spital, por në spital ka shkuar i pajetë. Ende nuk dihet shkaku i vdekjes se 63 vjeçarit.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: