Dëmtimi i Paul Pogba menjëherë pas firmës me Juventusin ka shqetësuar jo pak kampin torinez. Të reja të rëndësishme vijnë ditëm e sotme nga mediat italiane, të cilat bëjnë me dije se mesfushori duhet t’i nënshtrohet një operacioni.

Në të tilla kushte, rikthimi në fushë parashikohet të ndodhë pas 40-60 ditësh. Objektivi kryesor është prezenca në Botërorin e Katarit.Asgjë nuk mund të thuhet me siguri për momentin, sakaq te Juvja dhe te Franca shpresojnë që periudha e rikuperimit të lojtarit të mos zgjasë shumë.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: