Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka uruar Kosovën në Ditën e Pavarsisë.

Përmes një postimi në rrjetin social facebook Balla deklaron se sot mbarë kombi shqiptar feston këtë ditë dhe përkujton heronjtë që dhanë jetën për të jetësuar PAVARËSINË.

“🇽🇰🇦🇱
Gezuar Ditën e Pavarësisë jetë e mot Kosovë!
Sot mbarë kombi shqiptar feston këtë ditë dhe përkujton heronjtë që dhanë jetën për të jetësuar PAVARËSINË👐🏼♥️🇦🇱”, shkruan Balla.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb