Sekretari  i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka shpërndarë një video kur Rama premtonte mbylljen e kazinove, teksa tashmë 8 muaj para zgjedhjeve do i hapë në disa zona të Tiranës.

Bardhi thotë se Rama e shkeli premtimin e dy viteve më parë, teksa heshtja e tij tregon qartë se është në pazar të pistë me botën e krimin që menaxhin kumarin.

Ai i bën apel qytetarëve që kur ta dëgjojnë Edi Ramën herë tjetër duke premtuar diçka, t’i heqin vizën pasi

 

STATUSI NGA GAZMENT BARDHI

Çfarë e detyroi Edi Ramën të shkelë edhe premtimin kundër kumarit?

Heshtja e tij për të dhënë shpjegime për këtë çështje, tregon se ai është në pazar të pistë me botën e krimit që menaxhon kumarin.

Kur të dëgjoni herë tjetër Edi Ramën duke premtuar diçka, kujtoni edhe mashtrimin me bixhozin dhe hiqjani vizën! Është gënjeshtar ?

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb