Presidenti Ilir Meta ka uruar nga Mali i Tomorit të gjithë besimtarët në ditën e pelegrinazhit.

Meta i uron gjithë besimtarëve lutje të pranuara, shëndet të mirë, mbarësi e zemra të gëzuara.

“Abaz Aliu ju ndihmotë”- përfundon Meta.

 

STATUSI NGA ILIR META

Lutje të pranuara, shëndet të mirë, mbarësi dhe zemra të gëzuara për të gjithë besimtarët dhe pelegrinët në malin e shenjtë të Tomorrit.

Abaz Aliu ju ndihmoftë dhe të keni bekimet e Zotit!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb