SHBA – Thonë se për dashurinë, ia vlen të shkohet deri në fund të botës. Kështu duket se po vepron edhe Pamela Anderson, e cila do të lërë SHBA-në për t’u zhvendosur në Francë. E gjithë kjo ndodh për shkak të dashurit të saj francez, i cili luan me skuadrën e njohur Marseille.

487ED39700000578-5306963-The_former_Baywatch_star_is_said_to_be_trading_in_the_sunnier_cl-m-109_1516797663469

Ai është mbrojtësi Adil Ramin, i cili është 18 vjet më i ri se aktorja hollivudiane. pse çifti nuk e ka konfirmuar zyrtarisht lidhjen, aktorja spekulohet se është kaq e dashuruar në të dashurin e ri, sa që ka vendosur të zhvendoset në qytetin francez raporton Daily Mail.

0C19C102000005DC-5306963-image-a-140_1516798556244

Pamela është parë teksa udhëton me avion bashkë me të dashurin për në qytetin e Marseilles, ku luan edhe futbollisti.

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: