Lideri i PD, Lulzim Basha ka ironizuar kryeministrin Edi Rama duke i nxjerrë meme që ky i fundit publikoi vetë një ditë më parë.

Në foton e montuar dhe publikuar nga Basha, Rama pyet veten se për kë do të votojë, dhe përgjigjia është ‘’Për Bashën’’.

Me ironi Basha shkruan për Ramën ‘’Faleminderit për suportin’’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lulzim Basha (@lulzimbasha)


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb