Ashtu siç kishte paralajmëruar Kryeministri Edi Rama është nisur sot për në Ukrainë.

Ai shfaqet me kryeministrin e Malit të Zi Dritan Abazoviç në shkallët e avionit “Ismail” të Air Albania teksa përshëndet me dorë para se të hyjë në kabinë.

“Për Kiev me ftesë të Presidentit Zelensky”, shkruan Rama.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb