Ministrja e shtetit për marrëdhëniet me parlamentin, Elisa Spiropali ka sqaruar përmes një statusi në facebook, arsyen pse ka votuar ditën e sotme. Ndërsa ndaj një foto me ndjekësit nga qendra e votimit, Spiropali shkruan Për më tepër shpresë, më tepër të ardhme, më tepër begati, më tepër drejtësi, më tepër paqe, më tepër mirëkuptim, më tepër Liri, për këto votova unë, për këto punojmë e luftojmë ne.

“Për më tepër shpresë, më tepër të ardhme, më tepër begati, më tepër drejtësi, më tepër paqe, më tepër mirëkuptim, më tepër Liri, për këto votova unë, për këto punojmë e luftojmë ne.”

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb