Mbërrijnë në vendin tonë edhe 50,000 doza të tjera të vaksinës kineze Coronavac. Ky lajm u bë i ditur nga kryeministri Edi Rama përmes një postimi në ‘Facebook’.

Sipas Ramës, deri më tani në vendin tonë kanë ardhur 1,067,950 vaksina AntiCovid.

MESAZHI I RAMËS
✈️ Aeroporti “Nënë Tereza” – Edhe 50,000 doza të tjera të vaksinës Coronavac sapo kanë mbërritur në Shqipëri, duke e çuar në 1,067,950 sasinë e vaksinave AntiCovid të mbërritura deri tani 🇦🇱😍😊
📈🧪Ritmet e vaksinimit do të vijojnë të rriten ditë pas dite, për një sezon turistik përtej pandemisë💪
#ShqipëriaBuzëqesh🌼
#SkaKohëPërPushim 🏃🏻♂️

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb