Sharon Stone, 61 vjeç, ka dashur t’i urojë mikeshës së saj Cindy Crawford gëzuar ditëlindjen, (në 20 shkurt modelja ka mbushur 54 vjeç në 20 shkurt) duke bërë krahasimin me një foto.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Në të parët të dyja bukuroshet shfaqen bashkë në MTV Video Music Awards në 1993, ku duken shumë seksi. Në të dytën artistja e ‘Basic Instict dhe top modelja shfaqen akoma më të bukura pas plot 25 vitesh, ose më saktë në 2018. Ky demonstrim tregon se për disa yje koha nuk kalon vërtetë asnjëherë.

Ikona të bukurisë dhe të stilit si Sharon Stone ashtu edhe Cindy Crawford janë një shembull i asaj se si joshja dhe sharmi nuk vdesin kurrë. Sekreti i tyre? Cindy Crawford stërvitet për 75 minuta çdo mëngjes sapo zgjohet, ndërsa Sharon Stone praktikon acquagym për të tonifikuar këmbët. Ha ndër të tjera shumë mish të kuq, por ka eliminuar plotësisht alkoolin në dietën e tij…Ndërhyrje kirurgjikale? Nuk parashikohen.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb