Kylie Jenner, ka qenë në qendër të vëmendjes gjithmonë për jetën luksoze që bën, duke u krahasuar me përrallat.

Së fundmi, në kanalin e saj në YouTube, Kylie tregoi se çfarë ka brenda çantës së saj, vlera e gjërave kap çmim shumë të lartë.

Ajo tregoi se brenda në çantë mban një kuletë, buzëkuq, llastik flokësh, çamçakëza, aparat fotografik, karikues për telefon, syze, e disa sende të tjera.

Çanta në të cilën, Kylie po i prezantonte produktet që i kishte brenda saj i përkiste brendit “Hermes”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: