Kreu i PD, Lulzim Basha i është përgjigjur me ironi kryeministrin Rama pasi ky i fundit bëri një batutë me videon e liderit opozitar që gatuante në kuzhinë në banesën e vet.

Rama theksoi se është për t’u admiruar që një njeri gatuan me këpucë në shtëpi të shtunën mbrëma, kurse Basha iu përgjigj ‘’Me piperin ishte në rregull domethënë’’.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb