Publiku vendosi që Einxhel të jetë personazhi i radhës që largohet nga Big Brother Vip. Moderatorja nuk arriti të merrte votat e duhura për të shkuar në dyshen finaliste.

Megjithatë, moderatorja do të përfitojë 10 mijë euro, shumë e përcaktuar për banorët finalistë. Gjithashtu, ajo do të jetë pjesë e Top Channel, me një emision të ri që i dedikohet fëmijëve në nevojë, një dëshirë e madhe kjo për bukuroshen brune.

Tashmë, finalisti do të përcaktohet mes Ilirit dhe Donald, dy nga banorët që kanë pasur përplasjet më të forta brenda shtëpisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb