LUSHNJE

Gjykata e Lushnjes ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për 67-vjeçarin e arrestuar një ditë më parë, pasi akuzohej se ka përdhunuar mbesën e tij.

I moshuari Refat Çela ka dalë sot para gjykatës për masën, ku nuk ka pranuar akuzat ndaj tij për përdhunimin e të miturës.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije ditën e djeshme se 67-vjeçari dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të miturën 13 vjeçe.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb