BERAT

Një 31-vjeçare ka rënë pre e përdhunimit në Berat. Burime zyrtare nga Policia bëjnë me dije se ka përfunuar në pranga edhe autori i krimit.

Nga Specialistët e Seksionit për Krimet u bë ndalimi i shtetasit L.C., 48 vjeç, banues në Kuçovë.


Ndalimi i tij u bë pasi në banesën e saj, me anën të presionit dyshohet se ka kryerë marrdhënie seksulale me dhunë, me një shtetase 31-vjeçare.


Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale, “Marrdhënie seksuale me dhunë me të rritura”.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: