Një 22-vjeçar nga Belgjika është ndaluar nga Policia e Gjirokastrës, pasi akuzohet për përdhunimin e një të reje. Raportohet se i riu ka abuzuar seksualisht me një minorene belge.

Ka qenë pikërisht vajza nga Belgjika që ka bërë denoncimin në Policinë e Gjirokastrës, se është përdhunuar nga 22-vjeçari. E reja kishte ardhur për të kaluar pushimet në Gjirin e Gjipesë, kur është abuzuar nga i riu.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb