Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Olta Boka, u bë nënë për herë të parë Nnë korrik të këtij viti.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo solli në jetë vogëlushen që e pagëzoi me emrin Gaia dhe nuk priti gjatë të niste pushimet pas lindjes së bebushes, po ashtu edhe shëtitjet e ëmbla me të.

Sot bëhen dy muaj nga ardhja e vogëlushes në jetë dhe mami Olta nuk ka ngurruar të bëjë një postim tepër të bukur në rrjetet sociale.

“Gaia, perëndesha e zemrës sime. 2 muaj që më bën të fluturoj!”, – shkruan Olta, teksa ka postuar një foto ku shihet këmba e Gaias.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: