Pak ditë më parë, moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani, njoftoi se është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin e veçantë Diell. Ditën e sotme Arbana është shfaqur duke bërë shëtitje me Diellin, nga liqeni i Tiranës.

Arbana shihet me karrocën e bebit, ku ndodhej Dielli, ndërsa pas fotos mahnitëse fshihet partneri i saj Eduart Grishaj.

“Përfitimet e të paturit një artist në familje. Bën foto të bukura lehtësisht!“, shkruan ajo.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb