TIRANË

Kryeministri Edi Rama deklaron se bonusi i caktuar për pensionistët përgjatë viteve 2022-2024 do të jetë 3.5 miliardë lekë. Nga ky bonus, sipas tij përfitojnë 683 mijë pensionistë.

“3.5 miliardë lekë bonusi i pensionistëve, për çdo vit përgjatë 2022-2024 nga ku përfitojnë 683 mijë pensionistë”, shkruan kryeministri Rama.

Rama Fb
Rama Fb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb