Përfshihet nga flakët një banesë në fshatin Drithas të bashkisë Maliq. Sipas informacioneve mësohet se nga zjarri fatmirësisht nuk ka të lënduar përveçse dëmeve materiale.

Zjarri sipas policisë ka rënë në banesën e shtetasit Arif Myftarago, i cili jeton i vetëm, ndërsa flakët dyshohet të jetë shkaktuar nga një shkëndijë elektrike.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Zjarrfikësja ka ndërhyrë në kohë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve ndërkohë policia po heton ngjarjen.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb