Një banesë është përfshirë nga flakët mbrëmë në Këlcyrë. Ngjarja ndodhi në lagjen pranë spitalit.

Gazetarja Brikena Metaj tha për ‘BalkanWeb’ se shtëpia ishte në pronësi të shtetasit Agim Koro, ndërkohë që fatmirësisht nuk ka persona të lënduar nga zjarri.

  • foto galeri
  • foto galeri

Nga të dhënat e para mësohet se shkaku i rënies së zjarrit ishte pakujdesia. Shërbimi zjarrfikës bënë të mundur shuarjen e flakëve të zjarrit. Grupi hetimor vijon punën për dokumentimin dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: